Wyszomirskiego 8

Sprzedaż zakończona

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi inwestycjami

Inwestycja idealna dla rodzin i aktywnych

O inwestycji

W świetnej lokalizacji – na Wyszomirskiego 8 w Opolu, w dzielnicy Wójtowa Wieś, powstaje kameralne, komfortowe osiedle złożone z siedmiu budynków dwulokalowych.

Zamieszkaj w zdrowej okolicy blisko terenów zielonych – Wyspy Bolko z jej ekosystemem i w pobliżu atrakcji jak kąpielisko Wodna Nuta. Nie martw się o komunikację – blisko jest przystanek autobusowy, łatwo też dostaniesz się do centrum niedawno wyremontowanymi drogami.

Zapraszamy Cię na Wyszomirskiego 8! Wybierz najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny z dwóch dostępnych typów mieszkań. Wolisz mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,60 m2 na parterze czy czteropokojowe o pow. 75,20 m2 na piętrze? Mieszkanie na piętrze ma balkon, a do mieszkania na parterze przynależy ogródek. Do każdego lokalu w cenie zakupu dodajemy dwa miejsca parkingowe pod domem!

Etapy budowy i terminy zakończenia

  • ETAP I – 4 budynki, osiem mieszkań – 10.2019
  • ETAP II – 3 budynki, sześć mieszkań – 03.2020

Infrastruktura

Supermarket DINO, Delikatesy Centrum, Restauracja Salomon, Szkoła Podstawowa nr 28, Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 21, Przedszkole nr 36, Politechnika Opolska, piekarnia, kwiaciarnia, przystanek autobusowy (linie 15, 25, N15).

Galeria

Dziennik budowy

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton